A hosszabbításban vesztettek Tiszaújvárosban

2014-09-22 10:21:51

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság Keleti-csoportjának 6. fordulójában a Jászberényi FC csapata Tiszaújvárosba látogatott. A találkozón a három pont sorsa a hosszabbításban dőlt el a hazaiak javára.

A listavezető Kisvárda a mieinknek és a tiszaújvárosiaknak is hét-hét gólt rúgtak, azaz mindkét csapat számára jól jött volna egy önbizalom növelő siker. A találkozó első félidejében Kovács Szilárd révén a házigazdák jutottak előnyhöz a 22. percben (1-0). Fordulás után átvette a játék irányítását Szabó Imre együttese. A berényi fölény az 53. percben érett góllá, amikor Bálint Artúr talált a hazaiak kapujába (1-1). Az egyenlítést követően is a mieink irányították a játékot és sorra dolgozták ki helyzeteiket. Ezek azonban rendre kimaradtak, a ahogy az lenni szokott, a kimaradt lehetőségek megbosszulták magukat. A hosszabbítás 3. percében ugyanis a hazaiak Kovács Szilárd második góljával a maguk javára döntötték el a találkozó sorsát (2-1).

15.   Hajdúböszörményi TE (4-12) 0

A bajnokság 7. fordulójában a Jászberényi FC a Kazincbarcikai BSC FC csapatát fogadja. A találkozó szeptember 27-én, szombaton 16.00 órakor kezdődik a jászberényi városi stadionban.