Vereség és őszi kilencedik hely

2015-11-23 12:33:19

Nem sikerült győzelemmel zárnia az őszi szezont az NB III Keleti-csoportjában szereplő Jászberényi FC csapatának. Az együttes ugyanis egy gólgazdag találkozón 4-3-as vereséget szenvedett a Rákosmenti KSK-tól.

A találkozó előtt a házigazdák 3 ponttal előzték meg csapatunkat a tabellán. Így a mérkőzés középcsapatok rangadójának számított.

Az első félidőben a hazaiak szereztek előnyt, de azt Dancsa Máté góljával még sikerült egalizálnunk. A második játékrészben is előbb gólt váltottak a csapatok (Mile egyenlített), majd a hazaiak kétgólos előnyre tettek szert (4-2). A 82. percben Mile Krisztián góljával felzárkóztunk, de az egyenlítés már nem sikerült.

Rákosmenti KSK – Jászberényi FC 4-3 (1-1)