Menu

Újabb birkózó ezüst a Diákolimpián

2015-10-25 12:50:29

Az idei évben a második diákolimpiai ezüstjét szerezte a Jászberényi Birkózó Szakosztálynak Bozsovics Krisztián október 22-én, Szentesen.

Nemzeti ünnepünk előestéjén folytatódott a Jászberényi Birkózó Szakosztály versenyzőinek sikersorozata. A Szentesen megrendezett Országos Diákolimpia döntőjében a diák II. kategória 35 fős mezőnyében nagyszerűen szerepelt ugyanis Bozsovics Krisztián, aki négy győztes mérkőzéssel a második helyet szerezte meg. A diák II korcsoport 13 súlycsoportjába összesen 263 fő mérlegelt, azaz igen nagy mezőny küzdött egymással a helyezésekért.